با توجه به استقبال شدید بانوان در زمینه کاشت ناخن، بسیاری بهاین فکر افتاده اند که وارد این کار شده و مهارت های لازم در زمینه آموزش کاشت ناخن را فرا گیرند. اما قبل از اینکه وارد این لاین شوید لازم است که صفر تا صد آن را از آموزش کاشت ناخن تا بازار کار در خارج از کشور را بدانید و با آگاهی و چشمانی باز تصمیم بگیرید.

کاشت ناخن چیست؟

خانم ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن را انجام می دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن هایشان، بطور مثال برای پوشاندن ناخن هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می شود. این ناخن های مصنوعی در اندازه های گوناگون و در رنگ های طبیعی و متنوعی موجود می باشند. برای عمل کاشت ناخن می بایستموارد زیادی را رعایت کرد،ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین این انجام داد.

چرا آموزش کاشت ناخن؟

امروزه بسیاری از خانم ها در بازار کار با مشکلاتی مواجه هستند که آنها را در سراشیبی خارج شدن از سیستم کارمندی قرار داده است.

سه دلیل عمده آن عبارتند از:

 1. شرایط اقتصادی جامعه و خانواده ها و نیاز به استقلال مالی.
 2. محدودیت ها و عدم وجود امنیت شغلی در سیستم های کارمندی.
 3. عدم ارتباط تخصص تحصیلی فرد با وظایف محوله در محیط کار.

همین امر باعث شده شما عزیزان به دنبال یاد گرفتن و ارائه خدمات کاشت ناخن از جمله آموزش کاشت ناخن هلویی و کاشت ناخن مادر باشید.

اولین توصیه ما به شما این است که دقت داشته باشید که آموزش کاشت ناخن باید به صورت صحیح و اصولی انجام گیرد و در عین حال آموزش به تنهایی نمی تواند شما را برای ورود به این بازار کار جذاب آماده کند و آموزش کاشت ناخن باید در کنار تمرین و زیر نظر مربی باشد. بازار کاشت ناخن بسیار جذاب و پر از مشتریان متنوع می باشد اما تنها ناخن کارانی در این بازار سهم قابل توجه خواهند داشت که آموزش ها و تمرین های حرفه ای را زیرنظر مربیان کارکشته گذرانده باشند. در غیر این صورت به جای ورود به این بازار و بهره مند شدن از درآمدی چند برابر حقوق های کارمندی، صرفا برای خود هزینه تراشیده اند و آن را در جیب افراد سودجو وارد کرده اند.

وسایل و ابزارهای مورد نیاز در کاشت ناخن

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن با پودر | نیل آکادمی

 • سوهان برقی
 • سوهان دستی
 • ست سر سوهان مانیکور
 • سر سوهان الماسه استوانه
 • سر سوهان الماسه استوانه سر گرد
 • دستگاه uv
 • عقب زن
 • نیپر
 • قلم وان بال
 • قلم تخت
 • قلم کار با ژل
 • کاتر تیپ
 • فرمر
 • قالب کاشت

مراحل آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن دارای چند مرحله است که برخی از این مراحل در تمامی کاشت ها مشترک است.

به طور کلی مراحل کاشت ناخن شامل ۴ مرحله می باشد.

 1. زیرسازی
 2. موادگذاری
 3. سوهان کشی
 4. طراحی ناخن

روش های آموزش کاشت ناخن

 1. آموزش کاشت ناخن با ژل
 2. آموزش کاشت ناخن با پودر
 3. آموزش کاشت ناخن مادر
 4. آموزش کاشت ناخن هلویی
 5. آموزش کاشت ناخن با قالب
 6. آموزش کاشت ناخن با پلی ژل
 7. آموزش کاشت ناخن با ژل کاسه ای
 8. آموزش کاشت پلی ژل با قالب
 9. آموزش کاشت ناخن با ژل بیلدر
 10. آموزش کاشت ناخن بیبی بومر
 11. آموزش کاشت ناخن با فرمر
 12. آموزش ژلیش ناخن

هزینه آموزش کاشت ناخن

بازار کار کاشت ناخن | آموزش کاشت ناخن | نیل آکادمی

هزینه آموزش کاشت ناخندر شهرها و حتی مناطق شهری مختلف متفاوت می باشد. شهریه های متنوع از ۸۵۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان متغیر است. دقت داشته باشید که زمانی که می خواهید اقدام به ثبت نام کنید حتما مباحث آموزشی دوره مورد نظر را بررسی کنید و بعد به مقایسه قیمت آنها بپردازید.

آیا بازار کاشت ناخن اشباع شده است؟

با اینکه در خیلی از بازارهای مشابه، شاهد ورود روزافزون خدمات دهندگان و اصطلاحا اشباع بازار هستیم، امابازار کاشت ناخننه تنها اشباع نشده بلکه سرعت ورود مشتریان جدید به آن بسیار بالاتر از ورود خدمات دهندگان می باشد. بهعنوان مثال می توان گفت که در طی چند سال اخیر تعداد خانم هایی که برای رنگ کردن موهای خود به آرایشگاه ها مراجعه می کنند نه تنها افزایش نداشته بلکه برخی از آنها نیز با کمک دوستان و یا اعضای خانواده موهای خود را رنگ می کنند و طبیعتا ورود رنگ کار جدید به این بازار برای وی سودی نخواهد داشت.

اما در طی سالیان اخیر با ورود پیک جمعیتی دختران دهه شصتی به دوره جوانی و میانسالی و همینطور افزایش شمار مشتریان کاشت ناخن در سنین نوجوانی و حتی تا سنین هشتاد سالگی به جرات می توان گفت که به طور روزافزون به تعداد مشتریان کاشت ناخن اضافه می گردد و باید در نظر داشت که کاشت ناخن دیگر توسط یک دوست یا اعضای خانواده در منزل و بدون تجهیزات مخصوص امکان پذیر نیست. به همین دلیل ورود به این بازار کماکان به علت افزایش روزافزون تقاضا منجر به اشباع بازار نمی گردد.

کلام آخر

با توجه به اشباع نبودن بازار کاشت ناخن فرصت مناسبی است تا کسب و کار خود را در این زمینه راه بیندازید. یکی از سایت هایی که آموزش های بسیار خوبی در زمینه کاشت ناخن دارد، نیل آکادمی می باشد که می توانید به راحتی از آموزش هایشان بهره مند شوید.

آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد تنها در ۴ گام + ابزارها، روش ها و مراحل کاشت ناخن

ناخن ,کاشت ,آموزش ,بازار ,های ,کار ,کاشت ناخن ,آموزش کاشت ,ناخن با ,می باشد ,این بازار ,ناخن هزینه آموزش ,سوهان الماسه استوانه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
l-lang-style tremriseattre vilajarchibama kavoshplastik boomrangno medaditarh samaneh1 herzjophisrio mojesdarya tiatecenhi